O mnie

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę poznajmy się lepiej. 

Dowiedz się czym kieruję się w życiu i w pracy zawodowej, jak łączę pasję z prowadzeniem własnego biznesu. 

Wierzę, że jeśli poczujesz ze mną wspólne “flow” nasza współpraca może przynieś obopólne korzyści. Nie jestem typowym wykonawcą! Stawiam przede wszystkim na partnerstwo w biznesie i relacje! Jeśli jest Ci ze mną po drodze to napisz do mnie!

Cześć, jestem Patrycja 🙂

I posiadam ponad 18-letnie doświadczenie w sprawnym zarządzaniu pracą biura i zespołami oraz organizowaniu ewentów, a od ponad 12-lat jako certyfikowany Project Manager.

Przez lata zajmowałam takie stanowiska jak Dyrektor operacyjny, Kierownik oddziału/zespołu, Koordynator projektu czy Asystent operacyjny. Pracowałam m.in. dla firm konsultingowych czy szkoleniowych, a za ich pośrednictwem wspierałam przedsiębiorców z różnych branż na wielu etapach zarządzania ich biznesami.

Z wykształcenia jestem specjalistką od zarządzania oraz doradcą zawodowym. Z zamiłowania do planowania, organizacji i koordynacji Wirtualną Project Managerką. I gdyby nie to z pewnością zostałabym strażakiem.
Jako Project Managerka ukończyłam międzynarodową certyfikację International Project Management Association Polska (IPMA poziom D).

Praca to dla mnie pasja!

Od trzech lat prowadzę swoją firmę, a od dwóch oferuję wirtualne usługi. Wiem, że jestem w odpowiednim miejscu!

“Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować” – Konfucjusz.

Na przestrzeni lat pracowałam pod czujnym okiem najbardziej wymagających szefów. Dzięki czemu mogłam szlifować swoje umiejętności i wypracować sobie swój system pracy oraz wartości.

Moje talenty!

Poznaj Moje TOP5 Talentów Gallupa, które wesprą Ciebie i Twoją firmę!

Komunikatywność

Wiara w siebie

Bliskość

Uczenie się

Osiąganie

Patrycja Kot wsparcie biznesu

Chcesz nawiązać ze mną współpracę?

Napisz do mnie i umówmy się na wirtualną kawę. Spotkanie jest niezobowiązujące, ale w trakcie spotkania poznamy się lepiej i zobaczymy, czy łączy nas wspólne flow! Porozmawiamy o możliwej współpracy i zadaniach, które musisz oddelegować, aby uwolnić dobę 🙂