O mnie

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę poznajmy się lepiej. 

Dowiedz się czym kieruję się w życiu i w pracy zawodowej, jak łączę pasję z prowadzeniem własnego biznesu. 

Wierzę, że jeśli poczujesz ze mną wspólne “flow” nasza współpraca może przynieś obopólne korzyści. Nie jestem typowym wykonawcą! Stawiam przede wszystkim na partnerstwo w biznesie i relacje! Jeśli jest Ci ze mną po drodze to napisz do mnie!

Cześć, jestem Patrycja 🙂

Przedsiębiorczyni, certyfikowana project managerka, z wykształcenia doradca zawodowy, a z zamiłowania do zarządzania koordynatorka projektów szkoleniowo-doradczych i eventowych z milionowymi budżetami. Project Managerka Gali Interaktywnych 2023.

Na co dzień wspieram kobiece biznesy online, we wprowadzaniu produktów elektronicznych i skalowaniu biznesów. Pomagam usprawniać procesy w firmie i je automatyzować, wspieram w efektywnym zarządzaniu zadaniami oraz koordynowaniu pracy i zespołów projektowych.

Jestem propagatorką i ekspertką w temacie ofert biznesowych pdf z efektem WOW. Dlatego moją misją jest edukacja i wsparcie przy ich tworzeniu.

Wierzę, że dobrze przygotowana oferta od strony graficznej i merytorycznej, a przede wszystkim przedstawiająca autentyczną markę jest w stanie przyciągać klientów bez strony www i rozbudowanych social mediów.

Przez ponad 3 lata pracowałam jako Wirtualna Asystentka, poznając biznes online od podszewki. Teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz prowadzi mentoring dla kobiet, które stawiają pierwsze kroki w Wirtualnej Asyście i biznesie online oraz tworzę własny zespół, który skrupulatnie wyselekcjonowałam, aby zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie.

Posiadam ponad 18-letnie doświadczenie w sprawnym zarządzaniu pracą biura i zespołami oraz organizowaniu eventów, a od ponad 12-lat jako certyfikowany Project Manager (ukończyłam międzynarodową certyfikację International Project Management Association Polska (IPMA poziom D).

Przez lata zajmowałam takie stanowiska jak Dyrektor operacyjny, Kierownik oddziału/zespołu, Koordynator projektu czy Asystent operacyjny.

Pracowałam m.in. dla firm konsultingowych czy szkoleniowych, a za ich pośrednictwem wspierałam przedsiębiorców z różnych branż na wielu etapach zarządzania ich biznesami.

Zawodowo uwielbiam „gasić pożary” i gdyby nie miłość do organizacji i planowania z pewnością zostałabym strażakiem. 

sesja-chce-wwwiecej-FotoDoKwadratu (6 of 6)

Angażuję się w projekty z przesłaniem i z misją. Dlatego też przez 3 lata koordynowałam dwa największe projekty dla śląskiej straży pożarnej dofinansowane ze środków UE, które pozwoliły za kwotę 6 mln zł wyposażyć strażaków w nowe umiejętności zawodowe, zwiększając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców województwa. 

Jestem entuzjastką mastermindów i burz mózgów. Stawiam na partnerskie relacje w kontaktach z klientkami, które „budują” biznesy. 

Wierzę, że warto rozmawiać i dzielić się doświadczeniem z innymi, dlatego też na co dzień korzystam z grupy mastermindowej, sparing partnerstwa! Dzięki temu mój biznes rozwija się każdego dnia. 

Jako Gallupowy Learner pochłaniam kursy i książki biznesowe na śniadanie, dlatego często muszę dawać sobie zakupowego „bana” ;).

 

Jestem współautorką książki społecznościowej “Chcę WWWięcej”, która pomoże Ci ogarnąć onlajny i zaistnieć w sieci! Dzięki książce dowiesz się jak walczyć z obawami i blokadami, jak znaleźć pomysł na biznes i jak zarabiać na swojej wiedzy, usługach i produktach! Napisałam rozdział: Jak zarabiać, mając tylko ofertę w PDF? Dowiedz się więcej TUTAJ!

Od ponad czterech lat prowadzę swoją firmę, a od trzech oferuję biznesowe wsparcie online. Wiem, że jestem w odpowiednim miejscu!

“Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować” – Konfucjusz.

Na przestrzeni lat pracowałam pod czujnym okiem najbardziej wymagających szefów. Dzięki czemu mogłam szlifować swoje umiejętności i wypracować sobie swój system pracy oraz wartości.

Praca to dla mnie pasja!

Moje talenty!

Poznaj Moje TOP5 Talentów Gallupa, które wesprą Ciebie i Twoją firmę!

Komunikatywność

Wiara w siebie

Bliskość

Uczenie się

Osiąganie

Patrycja Kot wsparcie biznesu

Chcesz nawiązać ze mną współpracę?

Napisz do mnie i umówmy się na wirtualną kawę. Spotkanie jest niezobowiązujące, ale w trakcie spotkania poznamy się lepiej i zobaczymy, czy łączy nas wspólne flow! Porozmawiamy o możliwej współpracy i zadaniach, które musisz oddelegować, aby uwolnić dobę 🙂